Kim jest Haribol

Haribol fun to nowy projekt, który stworzony został przez grupę przyjaciół, połączonych wspólną ideą. Medytacja, sztuka, eko inicjatywy, wegetarianizm, joga i fun to zajawki które połączyły nas wszystkich w jednym miejscu. Pochodzimy z wielu zakątków Polski, nasze wspólne działanie i nasza przyjaźń miały początki na Przystanku Woodstock, gdzie razem z Wami robiliśmy wiele super akcji. Począwszy od nauki medytacji do dystrybucji pysznego wege jedzonka. Haribol fun to jednak nie tylko Przystanek, organizujemy i bierzemy udział w wielu pięknych eventach. Odwiedzamy domy dziecka, gdzie rozdajemy dzieciom nie tylko ciasteczka, ale również uśmiechy.
Jako wolontariusze pomagamy przy różnych festiwalach i eko inicjatywach. Nasze głowy pełne są od pomysłów, a każdy dzień daje możliwość na ich realizację.
Nasz projekt, Haribol fun to otwarte drzwi do kreatywności, wyrażania i odkrywania siebie. Nie jesteśmy jakąś zamkniętą grupą, wręcz przeciwnie już dziś możesz podłączyć się i razem z nami mieć fajny czas po prostu dając innym odrobinę siebie.